Üritus Algusaeg Lõppaeg
Üle-eestiline hobitantsulaager Nõos 2007 2007-08-03 2007-08-05 Lisa
Klubi vabaõhuüritus Sõrmuse talus 2007 2007-06-18 2007-06-18 Lisa
"Suve algus" Pärnu 2007 2007-06-03 2007-06-03 Lisa Saavutused
Täiskasvanud D
Jaak Kirsipuu - Ene Tulp
2.koht
Seeniorid 1 E
Toomas Lelumees - Merit Lelumees
2.koht
Seeniorid 1 D
Helmet Toots - Gina Narits
1.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 2.koht LA 1.koht
European Tournament for Dancing Students 2007-05-25 2007-05-27 Lisa
Nõmme Kevad 2007 2007-05-12 2007-05-12 Lisa
Ritmo XI 2007-04-28 2007-04-28 Lisa Saavutused
Algajad
Aivo Loorits - Jaana Jürgens
2.koht
Veiko Saago - Merli Tähnas
2.koht
Täiskasvanud E
Ailo Jõgi - Reelika Laura Tiik
LA 1.koht
Artur Tamm - Gerly Kukk
ST 1.koht LA 2.koht
Seeniorid 1 E
Margus Nurk - Jane Alber
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 D
Helmet Toots - Gina Narits
ST 1.koht LA 2.koht
Roman Vaher - Kaia Linkberg
ST 2.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 2.koht LA 2.koht
Haabersti Kevad 2007 2007-04-21 2007-04-21 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 E
Denis Tšertsel - Siiri Tarrikas
ST 3.koht
Lembit Toomasson - Lilia Kadak
ST 1.koht LA 2.koht
Margus Nurk - Jane Alber
LA 3.koht
"Come dancing" 2007 Läti 2007-04-15 2007-04-15 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 D
Lembit Toomasson - Lilia Kadak
2.koht
Seeniorid 1 Open
Lembit Toomasson - Lilia Kadak
ST 3.koht LA 3.koht
Open Lithuanian championship for medallist 2007-03-17 2007-03-17 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 2.koht LA 3.koht
Talvelaager Põlvas 2007 2007-02-24 2007-02-25 Lisa
Hobitantsijate I KV 2007 2007-02-17 2007-02-17 Lisa Saavutused
Algajad
Margus Nurk - Jane Alber
ST 1.koht LA 3.koht
Täiskasvanud D
Helmet Toots - Gina Narits
ST 2.koht LA 1.koht
Jaak Kirsipuu - Ene Tulp
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 D
Lembit Toomasson - Lilia Kadak
LA 3.koht
Seeniorid 2 E
Mati Uusrand - Rita Rander
LA 3.koht
EMV ST-tantsudes 2007 2007-02-03 2007-02-03 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 3.koht
Tantstuur 2006 2006-12-09 2006-12-09 Lisa Saavutused
Algajad
Ailo Jõgi - Reelika Laura Tiik
LA 3.koht
Oleg Aleksandrov - Lilia Kadak
LA 3.koht
Margus Nurk - Jane Alber
ST 2.koht LA 1.koht
Tanel Liira - Triin Liira
ST 2.koht LA 2.koht
Artur Tamm - Gerly Kukk
ST 2.koht LA 2.koht
Aivo Loorits - Svea Kaio
ST 3.koht
Täiskasvanud E
Artur Tamm - Suule Soo
ST 1.koht LA 1.koht
Täiskasvanud D
Jaak Kirsipuu - Ene Tulp
LA 2.koht
Seeniorid 1 D
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
Helmet Toots - Gina Narits
LA 3.koht
Haabersti Sügis 2006 2006-11-12 2006-11-12 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 D
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 2.koht
Helmet Toots - Gina Narits
ST 2.koht LA 1.koht
Kehra Sügis 2006 2006-10-28 2006-10-28 Saavutused
Algajad
Helmet Toots - Gina Narits
1.koht
Seeniorid 1 E
Helmet Toots - Gina Narits
ST 1.koht LA 1.koht