Üritus Algusaeg Lõppaeg
Suverõõm 2010 2010-06-18 2010-06-20 Lisa Saavutused
Täiskasvanud D
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
LA 2.koht
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 2.koht
Seeniorid 3 D
Ailo Anijärv - Maie Anijärv
ST 3.koht LA 3.koht
Klubi III grupi hooaja lõpulaager 2010-06-12 2010-06-13 Lisa
Pärnu Suvi 2010 2010-06-05 2010-06-05 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 1.koht LA 2.koht
EHTL-i KV Narvas mai 2010 2010-05-15 2010-05-15 Lisa
Tantsuklubi "Cris" turniir 2010-05-01 2010-05-01
Ritmo XIV 2010-04-17 2010-04-17 Lisa Saavutused
Algajad
Hendrik Vissel - Scheila Schulz
3.koht
Algajad E
Ivan Soosaar - Jelena Melnikova
ST 2.koht
Täiskasvanud E
Kristo Tammeoja - Triin Suvi
LA 3.koht
Raul Ots - Helerin Sutt
ST 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 2.koht LA 2.koht
EHTL-i KV Suure-Jaanis märts 2010 2010-03-27 2010-03-27 Lisa Saavutused
Algajad
Hendrik Vissel - Scheila Schulz
2.koht
Täiskasvanud E
Rauno Ots - Helerin Sutt
ST 2.koht LA 1.koht
EMV 10-tantsus 2010 2010-03-13 2010-03-13 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
3.koht
Klubi tantsupäev 2010-03-07 2010-03-07 Lisa
EMV ST-tantsudes 2010 2010-02-27 2010-02-27 Lisa
Ziemelvalsis 2010 Valkas 2010-02-20 2010-02-20 Saavutused
Algajad
Imre Lorvi - Monika Toikka
1.koht
Täiskasvanud E
Gunnar Pärnalt - Anna Šugai
ST 2.koht LA 3.koht
Ivan Soosaar - Jelena Melnikova
ST 1.koht LA 3.koht
Vitali Retšnoi - Kersti Retšnaja
ST 3.koht
Seeniorid 3 D
Ain Anijärv - Maie Anijärv
LA 3.koht
EHTL-i KV Võsul veebr 2010 2010-02-07 2010-02-07 Lisa Saavutused
Algajad
Hendrik Vissel - Scheila Schulz
3.koht
Imre Lorvi - Monika Toikka
1.koht
Täiskasvanud E
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
ST 1.koht LA 3.koht
Gunnar Pärnalt - Anna Šugai
LA 1.koht
Kristo Tammeoja - Triin Suvi
ST 3.koht LA 2.koht
Rauno Ots - Helerin Sutt
ST 2.koht
Täiskasvanud C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
EMV LA-tantsudes 2010 2010-01-30 2010-01-30 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 3.koht
Tantsutuur 2009 2009-12-12 2009-12-12 Lisa Saavutused
Algajad
Lauri Liivamägi - Kristi Liivamägi
ST 3.koht
Peeter Lind - Olga Netšiporuk
ST 2.koht LA 2.koht
Vitali Retšnoi - Kersti Retšnaja
ST 1.koht LA 1.koht
Täiskasvanud E
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
ST 1.koht LA 3.koht
Rauno Ots - Helerin Sutt
ST 3.koht
Seeniorid 1 D
Toomas Lelumees - Merit Lelumees
ST 2.koht LA 2.koht
Tallinn International Open 2009 2009-11-28 2009-11-28
Aastakarikad 2009 2009-11-21 2009-11-21 Saavutused
Täiskasvanud E
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
Artur Tamm - Gerly Kukk
Hobitreff 2009 2009-11-21 2009-11-21 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
ST 1.koht LA 1.koht
Artur Tamm - Gerly Kukk
ST 3.koht LA 3.koht
Kristo Tammeoja - Triin Suvi
LA 2.koht
Rauno Ots - Helerin Sutt
ST 2.koht
Tantsuklubi "Cris" turniir 2009 2009-11-21 2009-11-21 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
2.koht
Hendrik Vissel - Scheila Schulz
3.koht
Joosep Mooses - Triinu Tintso
1.koht
Tõnis Otter - Jaana Narrusk
2.koht
TK Mambo juubeliturniir 2009-11-14 2009-11-14 Saavutused
Algajad
Viljar Saar - Ere Saar
2.koht
MM senior I LA Belgias 2009-10-17 2009-10-17 Lisa