Üritus Algusaeg Lõppaeg
EHTL suvelaager 2011-07-01 2011-07-03 Lisa Saavutused
Algajad
Rainer Lodde - Scheila Schulz
1.koht
Täiskasvanud E
Artur Tamm - Gerly Kukk
ST 3.koht LA 3.koht
Täiskasvanud D
Andrus Kolonistov - Lilia Kadak
ST 3.koht LA 1.koht
Kristo Tammeoja - Triin Naadel
LA 3.koht
Pavel Kutšinski - Evelin Marjamägi
ST 1.koht LA 2.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
Klubi hooaja lõpulaager 2011-06-04 2011-06-05 Lisa
Pärnu Suvi 2011 2011-05-01 2011-05-01 Saavutused
Algajad
Rainer Lodde - Scheila Schulz
2.koht
Roman Voitehhovitš - Reelika Kikas
1.koht
Täiskasvanud C
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
LA 2.koht
Ritmo XV 2011-04-22 2011-04-22 Lisa Saavutused
Algajad
Joosep Mooses - Triinu Tintso
1.koht
Raul Otto - Kristi Kirisch
3.koht
Roman Voitehhovitš - Tiina Toikk
3.koht
EHTL-i KV märts 2011 Suure-Jaani 2011-03-26 2011-03-26 Lisa Saavutused
Algajad
Joosep Mooses - Triinu Tintso
3.koht
Täiskasvanud E
Ivan Soosaar - Jelena Melnikova
ST 1.koht LA 3.koht
Kristo Tammeoja - Triin Naadel
ST 2.koht LA 2.koht
Täiskasvanud D
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
ST 1.koht LA 3.koht
Denis Tšertsel - Marina Trofimova
ST 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
EMV 10-tantsus 2011 2011-03-19 2011-03-19 Lisa
EHTL-i KV märts 2011 Narva 2011-03-06 2011-03-06 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
ST 2.koht LA 3.koht
Ivan Soosaar - Jelena Melnikova
ST 2.koht LA 1.koht
Kristo Tammeoja - Triin Naadel
LA 3.koht
Täiskasvanud D
Andrus Kolonistov - Lilia Kadak
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 D
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 2.koht LA 3.koht
EMV LA-tantsudes 2011 2011-02-26 2011-02-26 Lisa
EHTL-i KV veebr 2011 Võsul 2011-02-13 2011-02-13 Saavutused
Algajad
Rainer Lodde - Scheila Schulz
2.koht
Algajad D
Ailo Jõgi - Lairi Jürna
ST 3.koht
Täiskasvanud E
Gunnar Pärnalt - Anna Šugai
ST 3.koht
Täiskasvanud D
Andrus Kolonistov - Lilia Kadak
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 D
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 2.koht LA 3.koht
EV aastapäeva tähistamine tantsupäevana 2011-02-01 2011-02-01 Lisa
EMV ST-tantsudes 2011 2011-01-30 2011-01-30 Lisa
Pärnu Jõulud 2010 2010-12-18 2010-12-18 Saavutused
Algajad E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 1.koht LA 2.koht
Algajad D
Pavel Kutšinski - Evgeniya Trofimova
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 D
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 3.koht LA 2.koht
Tantsutuur 2010 2010-12-04 2010-12-04 Lisa Saavutused
Algajad
Kalle Kullman - Ursula Talimaa
1.koht
Lauri Liivamägi - Kristi Liivamägi
1.koht
Täiskasvanud E
i Soosaar - Jelena Melnikova
LA 3.koht
Täiskasvanud D
Andrus Kolonistov - Lilia Kadak
ST 2.koht LA 1.koht
Pavel Kutšinski - Evgeniya Trofimova
ST 3.koht
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 1.koht LA 1.koht
Tallinn International Open 2010 2010-11-27 2010-11-27 Lisa
Aastakarikad 2010 2010-11-21 2010-11-21 Saavutused
Täiskasvanud E
Rauno Ots - Helerin Sutt
ST 1.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
EHTL-i KV nov 2010 Tallinn 2010-11-21 2010-11-21 Lisa Saavutused
Algajad
Hendrik Vissel - Nele Salveste
3.koht
Täiskasvanud D
Andrus Kolonistov - Lilia Kadak
ST 1.koht LA 2.koht
Seeniorid 1 E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
"Magus Algus" KV Võrus 2010-10-31 2010-10-31 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 2.koht LA 3.koht
EHTL-i KV Tallinnas sept 2010 2010-09-26 2010-09-26 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Aivo Tuvi - Vesta Voltein
ST 1.koht LA 2.koht
Gunnar Pärnalt - Anna Šugai
ST 3.koht
Seeniorid 1 C
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 2.koht