Üritus Algusaeg Lõppaeg
Klubi suvelaager 2014 2014-06-13 2014-06-13 Lisa
ETSL KV "Pärnu Summer 2014" juuni 2014 2014-06-07 2014-06-07 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
LA 3.koht
Täiskasvanud D
Aivo Tuvi - Scheila Schulz
ST 3.koht
Seeniorid 2 E
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
ST 2.koht LA 3.koht
Seeniorid 2 D
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 3.koht
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 3.koht
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
LA 1.koht
Ritmo XVIII 2014-04-19 2014-04-19 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 3.koht
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
LA 3.koht
Seeniorid 1 D
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 1.koht
Seeniorid 1 C
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 2.koht
Seeniorid 2 E
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
LA 3.koht
Seeniorid 2 D
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 2.koht
EMV 10-tantsus 2014 2014-02-24 2014-02-24
ETSL KV veebr 2014 2014-02-08 2014-02-08 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
3.koht
Tarmo Türk - Anneli Visnapuu
2.koht
Täiskasvanud E
Ants Jänes - Triinu Tamm
ST 3.koht LA 3.koht
Täiskasvanud D
Aivo Tuvi - Scheila Schulz
ST 2.koht LA 2.koht
Seeniorid 2 D
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 3.koht
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 2.koht
EMV LA-tantsudes 2014 2014-02-01 2014-02-01 Lisa
EMV ST-tantsudes 2014 2014-01-18 2014-01-18 Lisa
Klubi talvelaager "Talvine tantsutrimm" 2014 2014-01-03 2014-01-03 Lisa
Aastakarikad 2013 2013-12-14 2013-12-14 Saavutused
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
LA 3.koht
Täiskasvanud D
Ivan Soosaar - Triin Naadel
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 E
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
ST 3.koht LA 2.koht
Seeniorid 1 D
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 3.koht
Seeniorid 1 C
Andrus Kolonistov - Lilia Kadak
ST 2.koht
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 2.koht
Tantsutuur 2013 2013-12-14 2013-12-14 Lisa Saavutused
Algajad
Tarmo Türk - Anneli Visnapuu
2.koht
Viljar Männigo - Eve Plakk
2.koht
Täiskasvanud D
Ivan Soosaar - Triin Naadel
ST 3.koht
Seeniorid 1 D
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 1.koht
Seeniorid 2 E
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
LA 3.koht
EHTL-i KV Rakveres nov 2013 2013-11-23 2013-11-23 Lisa
Siguldas Rudens 2013 2013-10-25 2013-10-25 Lisa Saavutused
Seeniorid 2 D
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 1.koht
EHTL-i KV Põlvas okt 2013 2013-10-13 2013-10-13 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
3.koht
Tarmo Türk - Anneli Visnapuu
1.koht
Täiskasvanud E
Ants Jänes - Triinu Tintso
ST 1.koht
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
LA 2.koht
Täiskasvanud D
Aivo Tuvi - Scheila Schulz
ST 2.koht LA 2.koht
Seeniorid 1 E
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
ST 3.koht LA 2.koht
Tarmo Türk - Anneli Visnapuu
LA 3.koht
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 3.koht LA 2.koht
Seeniorid 2 E
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
LA 3.koht