Üritus Algusaeg Lõppaeg
Suvelaager II 2015-08-21 2015-08-23 Lisa
Suvelaager I 2015-06-26 2015-06-28 Lisa
Klubivõistlus Pärnus 2015 2015-05-31 2015-05-31 Saavutused
Täiskasvanud E
Jaak Tulp - Heidi Tamm
ST 2.koht LA 1.koht
Ritmo XIX 2015 2015-04-18 2015-04-18 Lisa Saavutused
Algajad
Viljar Lillmaa - Liina Raal
2.koht
Raul Vester - Liisi Võsa
2.koht
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
LA 2.koht
Täiskasvanud D
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
LA 1.koht
Seeniorid 1 D
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 2.koht
Seeniorid 1 C
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 2.koht
Seeniorid 2 D
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
ST 3.koht
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 2.koht
Seeniorid 2 C
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht
Seeniorid 3 E
Vello Oras - Silja Klimson
ST 3.koht
ETSL KV Kosel 2015 2015-04-04 2015-04-04 Lisa Saavutused
Algajad
Argo Lauk - Ilona Poljatšenko
3.koht
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 E
Viljar Männigo - Triin Nurmsalu
ST 3.koht LA 1.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 2 C
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 2.koht
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 2.koht LA 2.koht
Seeniorid 3 E
Aleksandr Mnogolessov - Silja Klimson
ST 1.koht LA 1.koht
Andrus Aukust - Merike Muttik
LA 3.koht
Seeniorid 3 D
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
ST 1.koht LA 1.koht
EMV 10-tantsus 2015 2015-03-21 2015-03-21 Lisa Saavutused
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
2.koht
ETSL KV Nõos 2015 2015-03-15 2015-03-15 Lisa Saavutused
Algajad
Vladimir Feklistov - Tatjana Feklistova
3.koht
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 E
Viljar Männigo - Triin Nurmsalu
ST 3.koht LA 2.koht
Seeniorid 1 D
Viljar Männigo - Triin Nurmsalu
ST 3.koht
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 2.koht
Seeniorid 1 C
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 1.koht
Aivo Tuvi - Signe Saarva
LA 3.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht LA 3.koht
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 1.koht
Seeniorid 2 C
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 1.koht
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 3.koht
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 3 E
Vello Oras - Silja Klimson
ST 3.koht
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
ST 2.koht LA 1.koht
Seeniorid 3 D
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
LA 2.koht
ETSL KV Jüril märts 2015 2015-03-01 2015-03-01 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
1.koht
Kaido Kariste - Liis Siil
1.koht
Seeniorid 1 E
Viljar Männigo - Triin Nurmsalu
ST 2.koht LA 2.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 2.koht
Seeniorid 3 E
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
ST 3.koht LA 1.koht
Andrus Aukust - Merike Muttik
LA 3.koht
Vello Oras - Silja Klimson
ST 2.koht LA 3.koht
Seeniorid 3 D
Ain Anijärv - Maarit Anijärv
ST 3.koht LA 3.koht
EMV LA-tantsudes 2015 2015-02-14 2015-02-14 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 3.koht
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 1.koht
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 3.koht
Klubivõistlus Tallinnas veebr 2015 2015-02-08 2015-02-08 Lisa Saavutused
Algajad
Vello Oras - Silja Klimson
1.koht
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
ST 1.koht LA 2.koht
Jaanus Laurik - Maarit Maimets
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 E
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
ST 2.koht LA 3.koht
Jaanus Laurik - Maarit Maimets
ST 3.koht LA 2.koht
EMV standardtantsudes 2015 2015-01-17 2015-01-17 Lisa Saavutused
Seeniorid 2
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
3.koht
Klubi talvelaager 2015 2015-01-02 2015-01-04 Lisa
Aastakarikad 2014 2014-12-14 2014-12-14 Saavutused
Täiskasvanud E
Ants Jänes - Triinu Tintso
LA 2.koht
Täiskasvanud D
Aivo Tuvi - Scheila Schulz
ST 3.koht
Seeniorid 2 E
Jüri Turjakas - Maret Lina
ST 3.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
LA 3.koht
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
ST 3.koht LA 1.koht
Urmas Lillepalu - Pille Lillepalu
ST 2.koht
Tantsutuur 2014 2014-12-13 2014-12-13 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
2.koht
Kaido Kariste - Liis Siil
3.koht
Täiskasvanud E
Ants Jänes - Triinu Tintso
ST 2.koht LA 1.koht
Seeniorid 1 E
Jaanus Laurik - Maarit Maimets
ST 3.koht
Seeniorid 1 D
Denis Tšertsel - Maarja Hunt
LA 1.koht
Seeniorid 2 E
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
ST 3.koht LA 2.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 1.koht
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
LA 1.koht
Klbivõistlus Siguldas 2014-12-06 2014-12-06 Saavutused
Seeniorid 2 E
Jüri Turjakas - Maret Lina
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht LA 1.koht
ETSL KV nov 2014 Arukülas 2014-11-08 2014-11-08 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
1.koht
Täiskasvanud E
Ants Jänes - Triinu Tintso
ST 1.koht LA 1.koht
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
ST 3.koht LA 3.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht LA 2.koht
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
ST 1.koht LA 1.koht
ETSL KV okt 2014 Kiilis 2014-10-25 2014-10-25 Lisa Saavutused
Algajad
Andrus Aukust - Merike Muttik
1.koht
Vello Oras - Silja Klimson
2.koht
Täiskasvanud E
Ants Jänes - Triinu Tintso
LA 2.koht
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
ST 3.koht
Täiskasvanud D
Hendrik Vissel - Heidi Tamm
LA 3.koht
Seeniorid 2 E
Jüri Turjakas - Maret Lina
ST 2.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 3.koht LA 3.koht
Klubivõistlus Põlvas 2014-10-13 2014-10-13 Lisa Saavutused
Seeniorid 2 E
Jüri Turjakas - Maret Lina
ST 1.koht LA 1.koht
Seeniorid 2 D
Aivo Tuvi - Signe Saarva
ST 1.koht
Roman Voitehhovitš - Jane Alber
ST 3.koht LA 2.koht