Üritus Algusaeg Lõppaeg
Turniir: Tähtede Sära 2018-06-02 2018-06-02 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 1.koht LA 1.koht
Täiskasvanud D
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 2.koht LA 1.koht
EKV ja Tähtede Turniir mai 2018 2018-05-12 2018-05-12 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 D
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 2.koht LA 2.koht
Ritmo Open 2018-04-21 2018-04-21 Lisa Saavutused
Algajad
Urmas Ritsoson - Linda Mölder
3.koht
Seeniorid 3 D
Andrus Aukust - Merike Muttik
LA 2.koht
ETSL KV Nõos 2018-04-01 2018-04-01 Lisa Saavutused
Algajad
Kert Kotkas - Aita Ambos
2.koht
Täiskasvanud E
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 1.koht LA 1.koht
Täiskasvanud D
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 1.koht LA 3.koht
Seeniorid 1 D
Denis Tšertšel - Maarja Hunt
LA 1.koht
Seeniorid 1 Open
Denis Tšertšel - Maarja Hunt
LA 3.koht
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 2.koht
Seeniorid 3 D
Andrus Aukust - Merike Muttik
ST 3.koht LA 1.koht
Seeniorid 4 D
Mati Uusrand - Anneli Lukason
LA 3.koht
Eesti 10-TMV 2018-03-17 2018-03-17 Lisa
ETSL KV 2018-03-10 2018-03-10 Lisa Saavutused
Seeniorid 1 D
Lennart Kaarna - Heidi Tamm
ST 2.koht LA 3.koht
Tähtede Sära 2018-03-03 2018-03-03 Lisa Saavutused
Algajad
Kert Kotkas - Aita Ambos
3.koht
Täiskasvanud E
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 1.koht LA 1.koht
LA EMV 2018 2018-02-10 2018-02-10 Lisa Saavutused
Seeniorid 1
Denis Tšertšel - Maarja Hunt
LA 3.koht
Seeniorid 3
Andrus Aukust - Merike Muttik
LA 3.koht
ST EMV 2018 2018-01-27 2018-01-27 Lisa
Klubi talvelaager 2018-01-05 2018-01-07 Lisa
Klubi aastavahetustrall "Kummalised kuulsused" 2017-12-28 2017-12-28 Lisa
Aastakarikad 2017 2017-12-10 2017-12-10 Saavutused
Täiskasvanud D
Ailo Jõgi - Triinu Tintso
ST 1.koht
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
ST 3.koht
Seeniorid 2 D
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
LA 1.koht
Seeniorid 2 Open
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
LA 3.koht
Seeniorid 3 D
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
LA 3.koht
Seeniorid 4 D
Mati Uusrand - Anneli Lukason
ST 3.koht LA 1.koht
Tartu Tantstuur 2017 2017-12-10 2017-12-10 Lisa Saavutused
Algajad
Meliton Mateo - Tiina Alekõrs
2.koht
Jan Bogdanov - Silja Veddel
2.koht
Täiskasvanud E
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 2.koht LA 1.koht
Argo Lauk - Marja-Liisa Patska
ST 3.koht
Seeniorid 1 E
Jaanus Laurik - Maarit Maimets
3.koht
Seeniorid 1 D
Denis Tšertšel - Maarja Hunt
LA 2.koht
Jaanus Laurik - Maarit Maimets
ST 3.koht
Seeniorid 1 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 1.koht
Seeniorid 2 D
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
ST 3.koht LA 1.koht
Seeniorid 2 Open
Heino Telling - Greta-Eva Kalberg
LA 2.koht
Seeniorid 3 E
Andrus Aukust - Merike Muttik
LA 3.koht
Seeniorid 3 D
Andrus Aukust - Merike Muttik
LA 2.koht
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
ST 2.koht LA 3.koht
Seeniorid 3 Open
Aleksandr Mnogolessov - Margit Piirsoo
LA 3.koht
ETSL KV Jüril nov 2017 2017-11-11 2017-11-11 Lisa Saavutused
Täiskasvanud D
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 2.koht LA 3.koht
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
LA 2.koht
Seeniorid 2 D
Villu Geherman - Anneli Visnapuu
LA 1.koht
Seeniorid 4 D
Mati Uusrand - Anneli Lukason
ST 2.koht LA 2.koht
ETSL KV Jüril okt 2017 2017-10-08 2017-10-08 Lisa Saavutused
Täiskasvanud E
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
ST 2.koht LA 1.koht
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 1.koht LA 2.koht
Täiskasvanud D
Hendrik Vissel - Taisi Tammur
ST 3.koht LA 3.koht
Viljar Männigo - Diana Heliste
ST 2.koht LA 2.koht
Seeniorid 4 D
Mati Uusrand - Anneli Lukason
ST 2.koht LA 2.koht