Галерея

& xроника

Пятнадцать лет активной деятельности включают в себя яркие моменты на танцполе и сердечные, веселые эмоции в клубном сообществе во время поездок, лагерей или стильных вечеринок. Танцы — это хобби, где звучит прекрасная музыка, окружение хорошей компанией, где хорошее настроение гарантировано.

 

Галерея событий - коллекция общественных мероприятий

ETSÜ EMV LA-tantsudes

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen 3+4 LA — 1.koht —  EESTI MEISTRID

Hobitantsu kvalifikatsiooni seeriaüritus "KULDKING" 7.etapp "Jõuluootus" // 10.12.2023

Ruudo Annus — Maarit Maimets

Viljar Männigo — Diana Männigo

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Meliton Mateo — Tiina Alekõrs

Imre Lorvi — Monika Lorvi

Meelis Lille — Marju Lille

Jaak Tulp — Triin Veber

Raivo Lill — Lea Õunapuu

Vjatšeslav Kudrjavtsev — Irina Kudrjavtseva

D+vaba ST (kuni 54 a) — 1. koht //  LA — 3. koht

D+vaba ST (kuni 54 a) — 3. koht // LA — 2. koht

D+vaba LA (alates 55 a) — 1. koht 

Algajad+E-klass ST (kuni 49 a) — 1. koht //  LA — 1. koht

Algajad+E-klass ST (kuni 49 a) — 3. koht //  LA — 2. koht

Algajad+E-klass ST (kuni 49 a) — 2. koht 

Algajad+E-klass LA (kuni 49 a) — 2. koht 

Algajad+E-klass ST (alates 50 a) — 3. koht // LA — 2-3. koht

Algajad+E-klass LA (alates 50 a) — 2-3. koht 

Tallinn Open // 25.11.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen  III+IV LA OPEN- 1. koht

"Salaspils Open 2023" // WDSF maailma karikaetapp // 19.11.2023
"Kaunas Open 2023" // WDSF maailma karikaetapp // 11.11.2023
ETSÜ KV // 4.11.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA — 1. koht

Hobitantsu kvalifikatsiooni seeriaüritus "KULDKING" 6.etapp "Sügiskuld" // 21.10.2023

Vjatšeslav Kudrjavtsev — Irina Kudrjavtseva

Viljar Männigo — Diana Männigo

Meliton Mateo — Tiina Alekõrs

Imre Lorvi — Monika Lorvi

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Algajad ST 3. koht // LA 1.koht — Makiita eripreemia

E-klass ST 1.koht // LA 1.koht

E-klass ST 2.koht // LA 2.koht

E-klass ST 3.koht // LA 3.koht

Sen4 ST 3.koht // LA 1.koht

ETSÜ KV Sakus // 14.10.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA — 1. koht

Tartu Open // 16.09.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA — 1. koht

KULDKINGA tantsupäev // 11.06.2023
ETSÜ KV Lähtel // 04.06.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA — 1. koht

Sen III LA MM Berliinis // 02.04.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

ETSÜ LA-meistrivõistlused // 25.03.2023

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

2. koht

KULDKING 5.etapp "Märtsirõõm" // 11.05.2023

Ivan Bezkostyi — Kateryna Makarenko

Reido Parts — Regina Männigo

Jaak Tulp — Triin Veber

Raul Vester — Helina Kosemets

Raivo Lill — Lea Õunapuu

Imre Lorvi — Monika Lorvi

Urmas Ritsoson — Linda Mölder

Tango  ja CC võistlus 1. koht

A1  grupp CC võistlus — 1. koht // A2  grupp AV võistlus — 3. koht  

A1  grupp AV — 1. koht

A1  grupp AV — 2. koht // A1  grupp CC võistlus — 2. koht

A1  grupp AV 3. koht

A1  grupp CC võistlus — 3. koht

A2  grupp CC võistlus — 3. koht

ETSÜ aastakarikad // 10.12.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen III LA — 2.koht

ETSL KV ja aastakarikad // 10.12.2022

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

AASTAKARIKAD

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 2.koht

 

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 2.koht

Sen D ST  — 2.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 2.koht

"KULDKING" 4.etapp "Jõuluootus" Tabiveres // 3.12.2022

Ivan Bezkostyi  — Kateryna Makarenko

Ruudo Annus — Maarit Maimets

Meliton Mateo — Tiina Alekõrs

Jaak  Tulp — Triin Veber

Raul Vester — Helina Kosemets

Urmas Ritsoson — Linda Mölder

«Rumba karikas»   — 1. koht  // «Viini valsi võistlus» — 2. koht 

 «Viini valsi võistlus»  — 3. koht 

«Viini valsi võistlus» — 1. koht (Algajad+ E-klass)

«Viini valsi võistlus» — 2. koht (Algajad+ E-klass)

«Rumba karikas»  — 2. koht (Algajad+ E-klass)

«Viini valsi võistlus» — 3. koht // «Rumba karikas»  — 3. koht (Algajad+ E-klass)

ETSL KV Tallinnas // 19.11.2022

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen D ST — 2.koht / Sen D LA —  1.koht

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 2.koht

ETSÜ EMV 10-tantsus Sakus // 5.11.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen III — 2. koht

ETSL KV // 22.10.2022

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen D LA — 3.koht

Sen E ST  — 1.koht / Sen E LA — 1.koht

WDSF karikaetapp Elblagis (Poola) // 9.10.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen vaba LA — 1.koht / Sen vaba ST — 4.koht

ETSL KV Treimanis // 24.09.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  — 1.koht / Sen vaba LA — 1.koht

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen D ST  — 2.koht / Sen D LA — 2.koht

Sen E ST  — 3.koht /Sen E LA — 3.koht

ETSL KV Tallinnas // 10.09.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  — 1.koht / Sen vaba LA — 1.koht

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen D ST  — 3.koht 

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 3.koht

Helsinki Open 2022 // 3.09.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen vaba ST  — 3.koht / Sen vaba LA — 1.koht

KULDKING suvelaager Lahmusel // 1-3.07.2022
ETSÜ KV Lähtel // 4.06.2022

Raul Otto — Heidi Tamm

Sen D ST  — 2.koht / Sen D LA — 3.koht

ETSL KV Tallinnas // 7.05.2022

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Peeter Änilane — Lumme Kadaja

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen E ST  — 3.koht / Sen E LA — 3.koht

Hobitantsijate klassifikatsioonitantsud KULDKING III // 02.04.2022
ETSL KV // 19.03.2022

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Peeter Änilane — Lumme Kadaja

Sen D LA  — 1.koht / Sen D ST — 2.koht

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 2.koht

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 2.koht

ETSÜ EMV LA-tantsudes // 19.02.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

ETSÜ Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

ETSL KV // 19.02.2022

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen E ST  — 3.koht / Sen E LA — 3.koht

ETSL EMV ST ja LA-tantsudes// 29.01.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Eesti meistrid 2022   ST-tantsudes /sen3/

Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

Hobitantsijate kvalifikatsioonitantsud "KULDKING" // 22.01.2022
Klubi talvelaager Lahmusel // 8-9.01. 2022
Baltic Cup 2021 // 11.12.2021 Riga

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen3 vaba ST  — 2.koht / Sen vaba LA — 1.koht

ETSL KV // 11.12.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Sen D LA — 1.koht

2021 ST aastakarikas

2021 LA aastakarikas

ETSL KV // 13.11.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 3.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL EMV ST ja LA tantsudes // 31.10.2021 Saku

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen 3 ST –1.koht / Eesti meister

Sen3 LA – 1.koht / Eesti meister

ETSL KV // 16.10.2021 Saku

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL KV // 25.09 2021 Tremani Rahvamaja

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Sen D ST  – 2.koht // Sen D LA – 2.koht

Sen 3 LA MM // 10-12.09.2021 Platja D'Aro / Hispaania
Tantsuspordi esivõistlused // 1.08 2021 Tallinn

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen ST — 1.koht

Sen LA — 1.koht

WDSF Vienna Open // 23- 25. 07 2021 Viin /Austria
Seenior-harrastustantsijate tantsulaager // 25-27.06.2021 Lahmuse
ETSL KV // 12.06.2021 EKV Tallinn

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Sen 3+4 D ST — 3. koht

Sen 3+4 D LA — 2. koht

KULDKING (Hobitantsijate kvalifikatsiooniüritus) // 21.11. 2020 Kambjas
ETSL KV // 14.11. 2020 Pärnu

Meelis Lille — Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 2-tantsu – 3. koht

Sen 1+2 vaba LA — 1. koht

Sen 3+4 vaba LA — 1. koht

ETSL KV // 17.10. 2020 Põlva

Meelis Lille — Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 2-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

ETSL KV // 26.09. 2020 Tallinn

Meelis Lille — Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Andrus!
Aleksander Mnogolessov 75!
Palju õnne Ailo!
ETSL KV // 7.03. 2020 Pirita

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Algajad 2-tantsu – 2. koht 

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Maarit!
EMV 10-tantsus // 22.02.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

Palju õnne Heidi!
ETSL KV // 8.02. 2020 Pirita

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 2-tantsu 1. koht

Algajad 2-tantsu 2. koht  Algajad 4-tantsu 3. koht

sen3 vaba LA – 1. koht

LA EMV // 25.01.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

Palju õnne, Jane!
Palju õnne, Hendrik!
Klubi talvelaager // 3- 5.01.2020 Lahmuse