Галерея

& xроника

Пятнадцать лет активной деятельности включают в себя яркие моменты на танцполе и сердечные, веселые эмоции в клубном сообществе во время поездок, лагерей или стильных вечеринок. Танцы — это хобби, где звучит прекрасная музыка, окружение хорошей компанией, где хорошее настроение гарантировано.

 

Галерея событий - коллекция общественных мероприятий

ETSL KV Treimanis // 24.09.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  — 1.koht / Sen vaba LA — 1.koht

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen D ST  — 2.koht / Sen D LA — 2.koht

Sen E ST  — 3.koht 

ETSL KV Tallinnas // 10.09.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  — 1.koht / Sen vaba LA — 1.koht

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen D ST  — 3.koht 

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 3.koht

Helsinki Open 2022 // 3.09.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen vaba ST  — 3.koht / Sen vaba LA — 1.koht

KULDKING suvelaager Lahmusel // 1-3.07.2022
ETSÜ KV Lähtel // 4.06.2022

Raul Otto — Heidi Tamm

Sen D ST  — 2.koht / Sen D LA — 3.koht

ETSL KV Tallinnas // 7.05.2022

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Peeter Änilane — Lumme Kadaja

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen E ST  — 3.koht / Sen E LA — 3.koht

Hobitantsijate klassifikatsioonitantsud KULDKING III // 02.04.2022
ETSL KV // 19.03.2022

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Margus Tõkke — Tiia Tõkke

Peeter Änilane — Lumme Kadaja

Sen D LA  — 1.koht / Sen D ST — 2.koht

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 2.koht

Sen E ST  — 2.koht / Sen E LA — 2.koht

ETSÜ EMV LA-tantsudes // 19.02.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

ETSÜ Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

ETSL KV // 19.02.2022

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Peeter Änilane — Lumme Kadaja

Sen D ST  — 1.koht / Sen D LA — 1.koht

Sen E ST  — 3.koht / Sen E LA — 3.koht

ETSL EMV ST ja LA-tantsudes// 29.01.2022

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Eesti meistrid 2022   ST-tantsudes /sen3/

Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

Hobitantsijate kvalifikatsioonitantsud "KULDKING" // 22.01.2022
Klubi talvelaager Lahmusel // 8-9.01. 2022
Baltic Cup 2021 // 11.12.2021 Riga

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen3 vaba ST  — 2.koht / Sen vaba LA — 1.koht

ETSL KV // 11.12.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Sen D LA — 1.koht

2021 ST aastakarikas

2021 LA aastakarikas

ETSL KV // 13.11.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 3.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL EMV ST ja LA tantsudes // 31.10.2021 Saku

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen 3 ST –1.koht / Eesti meister

Sen3 LA – 1.koht / Eesti meister

ETSL KV // 16.10.2021 Saku

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL KV // 25.09 2021 Tremani Rahvamaja

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Sen D ST  – 2.koht // Sen D LA – 2.koht

Sen 3 LA MM // 10-12.09.2021 Platja D'Aro / Hispaania
Tantsuspordi esivõistlused // 1.08 2021 Tallinn

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Sen ST — 1.koht

Sen LA — 1.koht

WDSF Vienna Open // 23- 25. 07 2021 Viin /Austria
Seenior-harrastustantsijate tantsulaager // 25-27.06.2021 Lahmuse
ETSL KV // 12.06.2021 EKV Tallinn

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Aleksandr Mnogolessov — Margit Piirsoo

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Sen 3+4 D ST — 3. koht

Sen 3+4 D LA — 2. koht

KULDKING (Hobitantsijate kvalifikatsiooniüritus) // 21.11. 2020 Kambjas
ETSL KV // 14.11. 2020 Pärnu

Meelis Lille — Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling — Greta-Eva Kalberg

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 2-tantsu – 3. koht

Sen 1+2 vaba LA — 1. koht

Sen 3+4 vaba LA — 1. koht

ETSL KV // 17.10. 2020 Põlva

Meelis Lille — Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 2-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

ETSL KV // 26.09. 2020 Tallinn

Meelis Lille — Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Andrus!
Aleksander Mnogolessov 75!
Palju õnne Ailo!
ETSL KV // 7.03. 2020 Pirita

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Algajad 2-tantsu – 2. koht 

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Maarit!
EMV 10-tantsus // 22.02.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

Palju õnne Heidi!
ETSL KV // 8.02. 2020 Pirita

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 2-tantsu 1. koht

Algajad 2-tantsu 2. koht  Algajad 4-tantsu 3. koht

sen3 vaba LA – 1. koht

LA EMV // 25.01.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

Palju õnne, Jane!
Palju õnne, Hendrik!
Klubi talvelaager // 3- 5.01.2020 Lahmuse