Galerii

& kroonika

 15-aastat aktiivset tegutsemist sisaldab säravaid hetki tantsupõrandal ning südamlikke ja lustakaid emotsioone klubi kogukonnas väljasõitudel, laagrites või stiilipidudel. Tantsimine on huviring, kus kõlab kaunis muusika, koos on tore seltskond ning hea tuju saab olema garanteeritud. 

Ürituste galerii

"Open Ostroda" WDSF maailma karikaetapp // 14.04.2024

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

WDSF Sen 3 LA – 7.koht 

ETSÜ EMV LA-tantsudes // 27.01.2024

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen 3+4 LA – 1.koht –  EESTI MEISTRID

Hobitantsu kvalifikatsiooni seeriaüritus "KULDKING" 7.etapp "Jõuluootus" // 10.12.2023

Ruudo Annus – Maarit Maimets

Viljar Männigo – Diana Männigo

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Meliton Mateo – Tiina Alekõrs

Imre Lorvi – Monika Lorvi

Meelis Lille – Marju Lille

Jaak Tulp – Triin Veber

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Vjatšeslav Kudrjavtsev – Irina Kudrjavtseva

D+vaba ST (kuni 54 a) – 1. koht //  LA – 3. koht

D+vaba ST (kuni 54 a) – 3. koht // LA – 2. koht

D+vaba LA (alates 55 a) – 1. koht 

Algajad+E-klass ST (kuni 49 a) – 1. koht //  LA – 1. koht

Algajad+E-klass ST (kuni 49 a) – 3. koht //  LA – 2. koht

Algajad+E-klass ST (kuni 49 a) – 2. koht 

Algajad+E-klass LA (kuni 49 a) – 2. koht 

Algajad+E-klass ST (alates 50 a) – 3. koht // LA – 2-3. koht

Algajad+E-klass LA (alates 50 a) – 2-3. koht 

Tallinn Open // 25.11.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  III+IV LA OPEN- 1. koht

"Salaspils Open 2023" // WDSF maailma karikaetapp // 19.11.2023
"Kaunas Open 2023" // WDSF maailma karikaetapp // 11.11.2023
ETSÜ KV // 4.11.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA – 1. koht

Hobitantsu kvalifikatsiooni seeriaüritus "KULDKING" 6.etapp "Sügiskuld" // 21.10.2023

Vjatšeslav Kudrjavtsev – Irina Kudrjavtseva

Viljar Männigo – Diana Männigo

Meliton Mateo – Tiina Alekõrs

Imre Lorvi – Monika Lorvi

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Algajad ST 3. koht // LA 1.koht – Makiita eripreemia

E-klass ST 1.koht // LA 1.koht

E-klass ST 2.koht // LA 2.koht

E-klass ST 3.koht // LA 3.koht

Sen4 ST 3.koht // LA 1.koht

ETSÜ KV Sakus // 14.10.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA – 1. koht

Tartu Open // 16.09.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA – 1. koht

KULDKINGA tantsupäev // 11.06.2023
ETSÜ KV Lähtel // 04.06.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA – 1. koht

Sen III LA MM Berliinis // 02.04.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

ETSÜ LA-meistrivõistlused // 25.03.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

2. koht

KULDKING 5.etapp "Märtsirõõm" // 11.05.2023

Ivan Bezkostyi – Kateryna Makarenko

Reido Parts – Regina Männigo

Jaak Tulp – Triin Veber

Raul Vester – Helina Kosemets

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Imre Lorvi – Monika Lorvi

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Tango  ja CC võistlus 1. koht

A1  grupp CC võistlus – 1. koht // A2  grupp AV võistlus – 3. koht  

A1  grupp AV – 1. koht

A1  grupp AV – 2. koht // A1  grupp CC võistlus – 2. koht

A1  grupp AV 3. koht

A1  grupp CC võistlus – 3. koht

A2  grupp CC võistlus – 3. koht

ETSÜ aastakarikad // 10.12.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen III LA – 2.koht

ETSL KV ja aastakarikad // 10.12.2022

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

AASTAKARIKAD

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

 

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

"KULDKING" 4.etapp "Jõuluootus" Tabiveres // 3.12.2022

Ivan Bezkostyi  – Kateryna Makarenko

Ruudo Annus – Maarit Maimets

Meliton Mateo – Tiina Alekõrs

Jaak  Tulp – Triin Veber

Raul Vester – Helina Kosemets

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

“Rumba karikas”   – 1. koht  // “Viini valsi võistlus” – 2. koht 

 “Viini valsi võistlus”  – 3. koht 

“Viini valsi võistlus” – 1. koht (Algajad+ E-klass)

“Viini valsi võistlus” – 2. koht (Algajad+ E-klass)

“Rumba karikas”  – 2. koht (Algajad+ E-klass)

“Viini valsi võistlus” – 3. koht // “Rumba karikas”  – 3. koht (Algajad+ E-klass)

ETSL KV Tallinnas // 19.11.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D ST – 2.koht / Sen D LA –  1.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

ETSÜ EMV 10-tantsus Sakus // 5.11.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen III – 2. koht

ETSL KV Tallinnas // 22.10.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D LA – 3.koht

Sen E ST  – 1.koht / Sen E LA – 1.koht

WDSF karikaetapp Elblagis (Poola) // 9.10.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen III vaba LA – 1.koht / Sen III vaba ST – 4.koht

ETSL KV Treimanis // 24.09.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

ETSL KV Tallinnas // 10.09.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D ST  – 3.koht 

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 3.koht

Helsinki Open 2022 // 3.09.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen vaba ST  – 3.koht / Sen vaba LA – 1.koht

KULDKING suvelaager Lahmusel // 1-3.07.2022
ETSL KV Tallinnas // 11.06.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Sen vaba ST  – 3.koht / Sen vaba LA – 3.koht

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

ETSÜ KV Lähtel // 4.07.2022

Raul Otto – Heidi Tamm

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 3.koht

ETSL KV Tallinnas // 7.05.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

Hobitantsijate klassifikatsioonitantsud KULDKING III // 02.04.2022
ETSL KV // 19.03.2022

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Sen D LA  – 1.koht / Sen D ST – 2.koht

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

ETSÜ EMV LA-tantsudes // 19.02.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

ETSÜ Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

ETSL KV // 19.02.2022

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

ETSL EMV ST ja LA-tantsudes// 29.01.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Eesti meistrid 2022   ST-tantsudes /sen3/

Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

Hobitantsijate kvalifikatsioonitantsud "KULDKING II" // 22.01.2022
Klubi talvelaager Lahmusel // 8-9.01. 2022
Baltic Cup 2021 // 11.12.2021 Riga

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen3 vaba ST  – 2.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL KV // 11.12.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Sen D LA – 1.koht

2021 ST aastakarikas

2021 LA aastakarikas

ETSL KV // 13.11.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 3.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen3+4 vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL EMV ST ja LA tantsudes // 31.10.2021 Saku

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen 3 ST –1.koht / Eesti meister

Sen3 LA – 1.koht / Eesti meister

ETSL KV // 16.10.2021 Saku

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL KV // 25.09 2021 Tremani Rahvamaja

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Sen D ST  – 2.koht

Sen D LA – 2.koht

Sen 3 LA MM // 10-12.09.2021 Platja D'Aro / Hispaania
Tantsuspordi esivõistlused // 1.08 2021 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen ST  – 1.koht

Sen LA – 1.koht

Vienna Open for seniors // 23-25.07 2021 Viin/Austria
Seenior harrastustantsijate tantsulaager // 25-27.06. 2021 Lahmuse
ETSL KV // 12.06. 2021 Tallinn

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Sen 3+4D  ST – 3. koht

Sen 3+4D  LA – 2. koht

KULDKING (Hobitantsijate kvalifikatsiooniüritus) // 21.11.2020 Kambjas
ETSL KV // 14.11. 2020 Pärnu

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 2-tantsu – 3. koht

Sen 1+2 vaba LA – 1. koht

Sen 3+4 vaba LA – 1. koht

ETSL KV // 17.10. 2020 Põlva

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 2-tantsu – 2. koht

Algajad 2-tantsu – 3. koht

ETSL KV // 26.09. 2020 Tallinn

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Andrus!
Aleksander Mnogolessov 75!
Palju õnne Ailo!
ETSL KV // 7.03. 2020 Pirita

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Algajad 2-tantsu – 2. koht 

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Maarit!
EMV 10-tantsus // 22.02.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

Palju õnne Heidi!
ETSL KV // 8.02. 2020 Pirita

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 2-tantsu 1. koht

Algajad 2-tantsu 2. koht  Algajad 4-tantsu 3. koht

sen3 vaba LA – 1. koht

LA EMV // 25.01.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg