Galerii

& kroonika

 15-aastat aktiivset tegutsemist sisaldab säravaid hetki tantsupõrandal ning südamlikke ja lustakaid emotsioone klubi kogukonnas väljasõitudel, laagrites või stiilipidudel. Tantsimine on huviring, kus kõlab kaunis muusika, koos on tore seltskond ning hea tuju saab olema garanteeritud. 

Ürituste galerii

Tartu Open // 16.09.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA – 1. koht

KULDKINGA tantsupäev // 11.06.2023
ETSÜ KV Lähtel // 04.06.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen  vaba III+IV LA – 1. koht

Sen III LA MM Berliinis // 02.04.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

ETSÜ LA-meistrivõistlused // 25.03.2023

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

2. koht

KULDKING 5.etapp "Märtsirõõm" // 11.05.2023

Ivan Bezkostyi – Kateryna Makarenko

Reido Parts – Regina Männigo

Jaak Tulp – Triin Veber

Raul Vester – Helina Kosemets

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Imre Lorvi – Monika Lorvi

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Tango  ja CC võistlus 1. koht

A1  grupp CC võistlus – 1. koht // A2  grupp AV võistlus – 3. koht  

A1  grupp AV – 1. koht

A1  grupp AV – 2. koht // A1  grupp CC võistlus – 2. koht

A1  grupp AV 3. koht

A1  grupp CC võistlus – 3. koht

A2  grupp CC võistlus – 3. koht

ETSÜ aastakarikad // 10.12.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen III LA – 2.koht

ETSL KV ja aastakarikad // 10.12.2022

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

AASTAKARIKAD

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

 

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

no images were found

"KULDKING" 4.etapp "Jõuluootus" Tabiveres // 3.12.2022

Ivan Bezkostyi  – Kateryna Makarenko

Ruudo Annus – Maarit Maimets

Meliton Mateo – Tiina Alekõrs

Jaak  Tulp – Triin Veber

Raul Vester – Helina Kosemets

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

“Rumba karikas”   – 1. koht  // “Viini valsi võistlus” – 2. koht 

 “Viini valsi võistlus”  – 3. koht 

“Viini valsi võistlus” – 1. koht (Algajad+ E-klass)

“Viini valsi võistlus” – 2. koht (Algajad+ E-klass)

“Rumba karikas”  – 2. koht (Algajad+ E-klass)

“Viini valsi võistlus” – 3. koht // “Rumba karikas”  – 3. koht (Algajad+ E-klass)

no images were found

ETSL KV Tallinnas // 19.11.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D ST – 2.koht / Sen D LA –  1.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

no images were found

ETSÜ EMV 10-tantsus Sakus // 5.11.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen III – 2. koht

no images were found

ETSL KV Tallinnas // 22.10.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D LA – 3.koht

Sen E ST  – 1.koht / Sen E LA – 1.koht

no images were found

WDSF karikaetapp Elblagis (Poola) // 9.10.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen III vaba LA – 1.koht / Sen III vaba ST – 4.koht

ETSL KV Treimanis // 24.09.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

no images were found

ETSL KV Tallinnas // 10.09.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja-Änilane

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen D ST  – 3.koht 

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 3.koht

no images were found

Helsinki Open 2022 // 3.09.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen vaba ST  – 3.koht / Sen vaba LA – 1.koht

KULDKING suvelaager Lahmusel // 1-3.07.2022
ETSL KV Tallinnas // 11.06.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Sen vaba ST  – 3.koht / Sen vaba LA – 3.koht

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

ETSÜ KV Lähtel // 4.07.2022

Raul Otto – Heidi Tamm

Sen D ST  – 2.koht / Sen D LA – 3.koht

ETSL KV Tallinnas // 7.05.2022

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

Hobitantsijate klassifikatsioonitantsud KULDKING III // 02.04.2022
ETSL KV // 19.03.2022

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Margus Tõkke – Tiia Tõkke

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Sen D LA  – 1.koht / Sen D ST – 2.koht

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 2.koht

Sen E ST  – 2.koht / Sen E LA – 2.koht

no images were found

ETSÜ EMV LA-tantsudes // 19.02.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

ETSÜ Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

no images were found

ETSL KV // 19.02.2022

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen E ST  – 3.koht / Sen E LA – 3.koht

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

no images were found

ETSL EMV ST ja LA-tantsudes// 29.01.2022

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Eesti meistrid 2022   ST-tantsudes /sen3/

Eesti meistrid 2022   LA-tantsudes /sen3/

no images were found

Hobitantsijate kvalifikatsioonitantsud "KULDKING II" // 22.01.2022

no images were found

Klubi talvelaager Lahmusel // 8-9.01. 2022

no images were found

Baltic Cup 2021 // 11.12.2021 Riga

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen3 vaba ST  – 2.koht / Sen vaba LA – 1.koht

no images were found

ETSL KV // 11.12.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Sen D LA – 1.koht

2021 ST aastakarikas

2021 LA aastakarikas

no images were found

ETSL KV // 13.11.2021 Tallinn

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 3.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen3+4 vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL EMV ST ja LA tantsudes // 31.10.2021 Saku

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen 3 ST –1.koht / Eesti meister

Sen3 LA – 1.koht / Eesti meister

ETSL KV // 16.10.2021 Saku

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen D ST  – 1.koht / Sen D LA – 1.koht

Sen vaba ST  – 1.koht / Sen vaba LA – 1.koht

ETSL KV // 25.09 2021 Tremani Rahvamaja

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Sen D ST  – 2.koht

Sen D LA – 2.koht

Sen 3 LA MM // 10-12.09.2021 Platja D'Aro / Hispaania
Tantsuspordi esivõistlused // 1.08 2021 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Sen ST  – 1.koht

Sen LA – 1.koht

no images were found

Vienna Open for seniors // 23-25.07 2021 Viin/Austria

no images were found

no images were found

Seenior harrastustantsijate tantsulaager // 25-27.06. 2021 Lahmuse

no images were found

ETSL KV // 12.06. 2021 Tallinn

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Aleksandr Mnogolessov – Margit Piirsoo

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Sen 3+4D  ST – 3. koht

Sen 3+4D  LA – 2. koht

no images were found

KULDKING (Hobitantsijate kvalifikatsiooniüritus) // 21.11.2020 Kambjas
ETSL KV // 14.11. 2020 Pärnu

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 2-tantsu – 3. koht

Sen 1+2 vaba LA – 1. koht

Sen 3+4 vaba LA – 1. koht

no images were found

ETSL KV // 17.10. 2020 Põlva

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 2-tantsu – 2. koht

Algajad 2-tantsu – 3. koht

ETSL KV // 26.09. 2020 Tallinn

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Algajad 4-tantsu – 1. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Andrus!
Aleksander Mnogolessov 75!
Palju õnne Ailo!
ETSL KV // 7.03. 2020 Pirita

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Raivo Lill – Lea Õunapuu

Urmas Ritsoson – Linda Mölder

Algajad 2-tantsu – 2. koht 

Algajad 4-tantsu – 2. koht

Algajad 4-tantsu – 3. koht

Palju õnne Maarit!
EMV 10-tantsus // 22.02.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

no images were found

Palju õnne Heidi!
ETSL KV // 8.02. 2020 Pirita

Meelis Lille – Marju Lille

Peeter Änilane – Lumme Kadaja

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

Algajad 2-tantsu 1. koht

Algajad 2-tantsu 2. koht  Algajad 4-tantsu 3. koht

sen3 vaba LA – 1. koht

no images were found

LA EMV // 25.01.2020 Tallinn

Heino Telling – Greta-Eva Kalberg

sen III 1. koht – Eesti meistrid

no images were found

Palju õnne, Jane!
Palju õnne, Hendrik!
Klubi talvelaager // 3- 5.01.2020 Lahmuse

no images were found

2019
Palju õnne Margit!
Tiitlivõistlused 2019
Ülevaade Tantsuklubi "Sinilind" 15-aastasest tegutsemisest.
Tantsuklubi Sinilind ajaloofond: võistluseeriad "TANTSUTUUR" ja "RITMO"
Tantsuklubi Sinilind ajaloofond "OH AEGU AMMUSEID..."