Ühisrõõm

Väljavõte vestlusringist Imre ja Monika Lorviga

/Reporter/ Tore on öelda, et tants on saatuse tööriist.  Jutustage oma kohtumise ja perekssaamise lugu.

Tants liidab ja ühendab. Aastate eest läbi juhuse tutvusime Turu tn spordihoones ühes vabatrennis ja leidsime teineteises endale uue tantsupartneri, kellest sai hiljem ka partner eluteel. Tänaseks on meil kaks imelist last ja kohe-kohe tähistame 10.pulma-aastapäeva. Koos tantsime jätkuvalt nii trennis kui vabal ajal.

/Reporter/ Leidsite tee tagasi tantsuhobi juurde peale nii mitmeid aastaid pausi. Miks jäi valikusse tants, kui kõrval on/oli pakkuda nii palju konkureerivaid valikuid?

Tantsimine on alati osa meie elust. See on ka võimalus teha midagi koos ja veeta ühist aega. Meie aega.

Tants arendab koostööd, kannatlikkust, treenib mälu. Hoiab ihu ja hinge erksana. Võistlustants/ hobitants annab võimaluse ennast proovile panna ka pisut teises olukorras. Treenida võistlusnärvi 😉 kanda ilusat kleiti ja nautida pisukest glamuuri.
Suureks väärtuseks on ka meie vinge seltskond, kellega on nii tore ja lõbus ühist treeningsaali jagada, ühiselt aega veeta klubi siseüritustel, vabal ajal, võistlustel…

/Reporter/ Mida teeb tantsimine teiega? Ehk milleks teile selline tantsimise vorm?

Tants teeb meele rõõmsaks, hoiab heas vormis. See on meie ühine aeg, mida koos veeta. Meile lihtsalt meeldib tantsida! Lisaväärtuseks on pidev enese arendamine ja proovilepanek. Olla parem eilsest iseendast. Tants sobib igas vanuses inimestele. Selline tantsimise vorm õpetab enda keha paremini kontrollima. Saad teada, kui palju on neid lihaseid, mida muidu ei kasuta 😀

/Reporter/ Iseloomustage üksteist kui tantsuparterid.

Imre on rahulik, pühendunud, enesekriitiline, terane, natuke ka ambitsioonikas 😉 imeline partner, kellega mööda põrandaid ringi tuhiseda.

Monika on püüdlik ja energiline partner, kes sütitab oma hea tuju ja huumoriga kõiki enda ümber.

Jaga artikklit