Kontakt

& asukoht

Elegantsus ja suursugusus on standardtantsude märksõnadeks.  Valss alustab ja lõpetab. Foxtrott ja quickstep lisavad juurde vallatust. Slow voolab mööda põrandat ning tango paelub kirglikkusega. Ladina-ameerika tantsud toovad kaasa säravat energiat, sensuaalsust koos kirglikkusega  ja rõõmu keha liikumisest.  Meie moto: igaühele vastavalt soovile. Vali endale täpselt sobiv.  Ei tea täpselt mis sobib?  Võta julgelt ühendust – leiame koos sobiva lahenduse!

Greta-Eva Kalberg
Tantsuõpetus noorukitele, täiskasvanutele, seenioritele
Heino Telling
map-location copyCreated with Sketch.

ANNE 65

Tartu Descartes’i Kool

MTÜ TANTSUKLUBI SINILIND

Tantsuõpetus noorukitele, täiskasvanutele ja seenioritele Tartus.

map-location copyCreated with Sketch.

ANNE 65

Tartu Descartes’i Kool

MTÜ TANTSUKLUBI SINILIND

Tantsuõpetus noorukitele, täiskavanutele ja seenioritele Tartus.

NB!

Tantsuklubi Sinilind pakub ka                        lisavõimalusi ja erilahendusi.

Meie lugu

Tantsuklubis Sinilind

Tantsuklubis   Sinilind

                   Tantsuklubi tähistas just oma 15.juubeli sünnipäeva. Seega on pagasis pikaajaline kogemus, mis tulnud hoides järjepidevust ja kindlat suunda.                            Läbiv visioon tegevusaastates oli, on ja jääb tantsimise populariseerimine nii hobina kui  ka spordina.  Peame alati meeles, et tantsimine on üks avarama taustaga tegevusi üldse. See sobib kõigile sõltumata soost või vanusest. 

Kuidas sündis?

Tahtmine ilusasti tantsida otsis kangesti väljapääsu. Piisavas koguses edevus nõudis võistlemist ja pealtvaatajaid. Sobivat treeningvormi aga ei leidunud kusagil.

Ei jäänud muud üle, kui isetegemisest rõõmu tunda. Sinilind kui täidemineva unistuse sümbol kutsus ning paelus.  Alati leidus jõudu lendutõusuks ja õhus püsimiseks, sest unistused vajasid täideviimist.  Usk, et tantsimine sobib kõigile, püsib tänaseni.

Ahhaa!

Tants on investeering nooruslikkuse  fondi.  Liikumine  kasvatab sisemist energiat ja vitaalsust.  Silmad püsivad  säravatena,  rahuolu enesega annab jõudu, sest tantsid enesele rõõmuks.  Peeglist vaatab vastu heas füüsilises vormis peegeldus.  Mälestuspiltide hulka satub üha rohkem elegantse väljanägemisega minapilte.  Rõõmustab teadmine, et tantsuoskuse väärtus püsib  aegumatuna ning  on vanusest sõltumatu.   

Tantsuklubi Sinilind täiskasvanutele tantsuõpetus

Missioon & Visioon

Esimesest tegutsemise aastast on leitud oma valdkond  – tantsuõpetus täiskasvanutele ja noorukitele.  Julgelt võib öelda, et klubi on aastate  jooksul olnud Eestis suurima liikmes-konnaga  täiskasvanute  hobitantsu ja -võistlustantsu edendaja.

Läbi aegade on väärtustatud toetavat klubi kogukonna elu, huumorit igasugustes tantsutunni vormides. Lõbusad ning vallatustest pikitud klubiüritused pakuvad piisavas koguses naeru ja vahvaid elamusi.

Kellele & Mida pakume?

Võid olla algaja või edasijõudnud huviline, nooruk, täiskasvanu või seenior. Olla alles alustamas esimeste sammude õppimist või omad juba tantsukogemust
– siin oled igal ajal teretulnud!

Usume, et leiad oma koha meie toredas tantsuperes ning võtad oma ellu kaasa täpselt sinule vajalikus hulgas uusi oskusi koos toredate mälestustega.

Galerii

& kroonika

15-aastat aktiivset tegutsemist sisaldab säravaid hetki tantsupõrandal ning südamlikke ja lustakaid emotsioone klubi kogukonnas väljasõitudel, laagrites või stiilipidudel. Tantsimine on huviring, kus kõlab kaunis muusika, koos on tore seltskond ning hea tuju saab olema garanteeritud.